Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

CTP Kaplama İzolasyon hizmetleri veren firmamız Hilal Polyester Ctp İzolasyon Kaplama olarak kısaca kendimizden bahsedecek olursak;

Ctp kaplama hizmeti veren firmamız kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile CTP KAPLAMA konusunda lider, merkezimiz 1999 senesinde İstanbul Tuzla da kurulmuştur.

CTP Kaplama bizim işimiz  olup, ctp kaplama polyester firmamız fiber;yaklaşık 22 yıldır sektörün lider ve profesyonel firmaların dandır.

Ctp kaplama kompozit polyester ve asit su tankları alanında faaliyetler sürdürmektedir, firma aynı zamanda tekne tamiri ve inşaat kaset sektörüne hizmetler sunmaktadır, Profesyonel şirketin merkezi İstanbul’da ama tüm hizmetlerini vatanımızın her köşesinde icra etmektedir.

22 yıldır yürüttüğü irili ufaklı pek çok ctp kaplama projesine imza atan firmamız, müşteri memnuniyetinin sağladığı haklı gururu yaşamaktadır.

Firmamızın yürüttüğü başlıca faaliyet konuları;

Çatı dere CTP izolasyonu, CTP polyester izolasyonu, Asit tankı CTP izolasyonu, OSB polyester izolasyon, Beton su depoları izolasyonu, Süs havuzu CTP kaplama, Fiber saksı imalatı, CTP polyester saksı, CTP saksı imalatı, Gizli dere CTP kaplama, Daldırma galvaniz CTP kaplama, CTP Kaplama, inşaat kaset kalıpları gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ctp kaplama için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.


0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
CTP KAPLAMA, POLYESTER KAPLAMA ,ARITMA TESİSİ CTP KAPLAMA HİZMETLERİNDEKİ UZMANLIKLARIMIZ
CTP KAPLAMA DENEYİM %100
ÜCRETSİZ KEŞİF %100
MÜŞTERİ MMNUNİYETİ %99
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0850 319 56 75