Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Ctp Kaplama

Ctp Kaplama

CTP KAPLAMA Cam Takviyeli Polimer veya Plastik (kısace CTP) yüzlerce cam elyafı, polimer ve işlem seçeneği içerir. Bu çok yönlülük, imal edilen kompozit malzemeye daha önce kullanılan yapı malzemelerinde olmayan, onu benzersiz kılan özellikleri verir.

Asit Zemin Ctp Kaplama

Asit Zemin Ctp Kaplama

Ctp zemin kaplama, mevcut zeminle uygulanan dayanıklılığı yüksek su ve kimyasaldan etkilenmeyen, darbelere karşı dirençli yapısıyla endüstriyel kompozit bir mühendislik ürünüdür. Ctp kaplama günümüzde pvc , laminant , epoksi türevli tek başına kullanılan türlerinin uygun olmadığı yerlerde kullanılmaktadır.

Arıtma Tesisi CTP Kaplama

Arıtma Tesisi CTP Kaplama

Arıtma Tesisi Ctp Kaplama , Arıtma Tesisi Ctp  izolasyon , Kompozit Polyester Kaplama çözümleriyle hizmet verir. Diğer epoksi ve polimer esaslı uygulamalara kıyasla sağladığı avantajlar şunlardır: Cam elyaf ve reçinelerin yüzeye mekanik tutturmalar ile değil, manuel işlemlerle yapıldığı için bölgeye aşama aşama kaydedilir. Bu sayede yüzey ile bir bütünlük sağlayıp, kavlamalara karşı da direnç göstermektedir.

Polyester CTP Kaplama

Polyester CTP Kaplama

Hilal Polyester Ctp Kaplama Firması Olarak Yılların Verdiği Tecrübe İle Polyester Ctp Kaplama İşlemlerini Profesyonel Ekibimiz Tarafından Uyguluyoruz

Gizli Dere CTP  Kaplama

Gizli Dere CTP Kaplama

Çatılar İçin Ctp Gizli Dere İzolasyonu Evlerde enerji sarfiyatının artmasının en büyük sebebi kaliteli çatı izolasyonları bulunmamasıdır.

Arıtma Tankı CTP  Kaplama

Arıtma Tankı CTP Kaplama

ARITMA DEPO,TANK VE TANKERLERİIN URETIMI,YERINDE MONTAJ,CTP KAPLAMA CTP IZOLASYON UYGULAMASI. DEPO,TANK VE TANKERLERİN ÜRETİMİ

Asit Tankı Ctp Kaplama

Asit Tankı Ctp Kaplama

Asit Tankı Ctp Kaplama Asit Betonarme havuzlarda, asit depolama tank ve daldırma kazanlarında CTP ( Cam Takviyeli Polyester ) asitlenme, aside dayanım istenilen yerlerde güvenle kullanılmaktadır

Asit işlem Kazanları

Asit işlem Kazanları

asit havuzu , asit kazanı , asit tankı ctp kaplama , ctp kaplama , ctp izolasyon Bisfenolik reçineler, dolgu veya cam elyaf ile takviye edilerek kullanıldığında, kimyasal maddelerden etkilenmesini engellemek ve mukavemet arttırılması için yüzey bisfenolik jel kot ile kaplanmaktadır.

Nötralizasyon Havuzu Ctp Kaplama

Nötralizasyon Havuzu Ctp Kaplama

Nötralizasyon Havuzu Ctp Kaplama Havuz yapılarda betonarme duvar ve zemin tek başına su sızıntıları ve kaçağı engelleyebilecek özellik taşımamaktadır. Su tahliye delikler su giriş bölümleri ve pencere gibi özel noktalar sızdırmazlık açısında zayıftır. Beton yapılarda duvar ve zemin birleşimleri su sızıntılarına neden olabilecek zayıf yerlerdendir.

Balık Havuzu Ctp Kaplama

Balık Havuzu Ctp Kaplama

Balık Havuzu,  Balık Akvaryum Ctp Polyester Kaplama Ve İzolasyon | Balık havuzlarında ve akvaryumlarda yalıtım işlemlerinin son derece kaliteli ve sorunsuz olması gerekmektedir. Akvaryumlara ve balık havuzlarına herhangi bir sızıntı veya izolasyon kalitesizliğinden kaynaklanan bir durum tüm balıkların telef olmasına neden olacak ve maddi zararların oluşmasına sebebiyet verecektir. Balık havuzu – balık akvaryumu Ctp polyester kaplama ve izolasyon işlemleri sayesinde bu tür sorunlar tamamen ortadan kalkmakta ve uzun süre de bu tür sorunlar ile karşılaşılmamaktadır.

Çatı Yağmur Oluğu izolasyonu

Çatı Yağmur Oluğu izolasyonu

Hilal Polyester Ctp Kaplama olarak çatılarınızdaki su olukları, gizli dere ve yağmur suyu taşıma sistemlerinin izolasyonlarını %100 başarı oranıyla  Camelyaf Takviyeli Polyester Kaplama  ile gerçekleştiriyoruz. Çatı yağmur oluklarının izolasyonunu yüksek dayanımlı özelliğini uzun yıllar sürdürebilen Polyester ile kaplayarak su izolasyonunda kesin çözüm sunmaktayız.

Tanker CTP Kaplama

Tanker CTP Kaplama

DEPO,TANK VE TANKERLERİN ÜRETİMİ,YERİNDE MONTAJ,CTP KAPLAMA CTP İZOLASYON UYGULAMASI

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0850 319 56 75