Tanker Ctp Kaplama
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Tanker CTP Kaplama
Tanker CTP Kaplama

DEPO,TANK VE TANKERLERİIN URETIMI,YERINDE MONTAJ,CTP KAPLAMA CTP IZOLASYON UYGULAMASI

 

DEPO,TANK VE TANKERLERİN ÜRETİMİ,YERİNDE MONTAJ,CTP KAPLAMA CTP İZOLASYON UYGULAMASI

Cam Takviyeli Polyester ctp korozyona karşı çağımızın malzemesidir

müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ölçülendirilerek  imal edilen tank tanker ve depolarımız her çeşit ve her ebatta yatay dikey yer üstü yer altında kullanılacak şekilde tasarlanıp hizmete sunuyoruz.yerinde üretim montaj yerinde kaplama izolasyonu.

Ctp cam takviyeli polyester bulunduğu ortamı olumsuz etkileyen kimyasalların aşındırıcı nitelikleri duman ve buhar gazlarının yıpratamadığı tek üründür diyebiliriz.

ctp depolar  aşındırıcı kimyasalların yerinde saklanmasında nakliye ve montajında, metal ve diğer tanklara karşı çok ekonomiktir.

Kullanılacak olan polyester reçinenin cinsi özelliği , cam elyaf miktarı tankın kullanım amacına ve kapasitesine uygun olarak seçilir.

Tank ve depolar kullanım, çalışma koşullarına en uygun şekilde dizayn edilir.

çatı ve bodrum katlarda istenilen kapasitede depolar parçalı şekilde getirilerek yerinde montaj edilir.

Uygulamalarımız;

Endüstri tesisleri, kimyasalların depolanması temiz ve atık su depoları yakıt depolama tankları. Ayrıca, ctp kaplaması ve izolasyonu

Beton ve sac depoların hijyenik temizliği jelkotlu polyester reçineli izolasyonu.

Gıda sektörü süt, zeytin , turşu salamurası, sirke, şarap tankı. apartman, otel altı su depo imalatı yerinde üretimi montajı ve bu bodrum katlarda bulunan mevcut betonarme, fayans ve her türlü yüzey ve zeminlerin ctp kaplaması izolasyon işlerini yapmaktayız.

Tarım ve hayvancılık balık üretim tankları, silolar, depo tank ve tankerlerin üretimi yerinde uygulaması montajı yerinde sızdırmazlık kaplama işlemlerini profesyonel kadromuzla yapmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0850 319 56 75