Asi̇t İşlem Kazanları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Asit işlem Kazanları
Asit işlem Kazanları

Asit işlem Kazan ve Havuz Ctp Polyester Kaplaması

Asit işlem Kazanları ve Havuz Ctp Kaplaması ; Yüksek mekanik değerlere sahip, Cam elyaf keçe ile taşıyıcı bir matriks reçine’nin ( Polyester ) katkısıyla kimyasal reaksiyonu sağlanarak elde edilen üstün nitelikli kaplamadır. Termo Plastik grubundan meydana gelen Ctp kaplama Kimyasal işleyişteki havuz ve kazanlarda, Suya dayanım gerektiren yerlerde her türlü hava koşulunda dahi özelliğini uzun yıllar sürdürebilen mükemmel kaplama şeklidir.
 
Bu özelliklerinden dolayı Bisfenol esaslı polyester , vinilester reçineler, kimya endüstrisinde yüksek sıcaklığa ve kimyasal maddelere dayanım gerektiren yerlerde güvenle kullanılmaktadır. Kimyasal madde tank ve boruları, asit depoları, asit havuz ve asit kazanları, asitli ortam uygulamaları, elektroliz kapları ve korozyona karşı kaplama en yaygın olarak kullanım alanları arasındadır.
asit havuzu, asit kazanı ,asit tankı ctp kaplama, ctp kaplama ,ctp izolasyon
Bisfenolik reçineler, dolgu veya cam elyaf ile takviye edilerek kullanıldığında, kimyasal maddelerden etkilenmesini engellemek ve mukavemet arttırılması için yüzey bisfenolik jel kot ile kaplanmaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0850 319 56 75