whatsapp

Asit Zemin Kaplama
Camelyaf Takviyeli Polyester Kaplama ve izolasyonları ; Yüksek mekanik değerlerine sahip, Cam Elyaf keçe ile taşıyıcı bir matriks Polyester Reçine’nin katkısıyla kimyasal reaksiyon sağlanarak elde edilen üstün nitelikli kaplamadır. Termoset Plastik grubundan meydana gelen Polyester Kimyasallara karşı ve suya dayanım gerektiren yerlerde asit, sızdırmazlık ve her türlü hava koşulunda dahi özelliğini uzun yıllar sürdürebilen mükemmel izolasyon şeklidir. her tür zemin kaplamalarında alternatif kaplama seçeneği sağlamaktayız. arayın bilgi ve tecrübelerimizden faydalanarak işinizi uzmanına yaptırın.

Mükemmel dayanım Dayanıklılık

Bugün CTP döşeme yalıtım yaygın ve çok ekonomikdir. kullanılacak yerlerden diğerleri, su, atık, gıda ve kimya sanayileri arasında kullanılır. Çünkü, güvenlik ve maliyet etkinliği olan bağlılıklarını, yöneticiler bu kompozit döşeme yakında bakım gerektirmeyen özellikleri sayesinde kendini amorti eder.

alüminyum veya ahşap gibi malzemeleri  ekonomik olmadığı malumunuzdur. fakat ctp döşeme diğer adıyla ctp zemin kaplaması son derece uygun ve avantajlıdır.

Uygulama

Standart olarak biz oldukça ucuz orthopthallic veya genel amaç daha yangın geciktirici isophthallic polyester reçine ile yapılan yalıtım kaynağı. Bu, tüm paneller yüksek sıcaklıklarda kimyasal geniş bir aralığı için bir üstün dirence sahip olduğu anlamına gelir. Ürün çok agresif bir ortamda kullanılması halinde, bu tür vinilester reçineleri de denilir.


Kapat